Ήταν θέμα χρόνου, ή για την ακρίβεια, θέμα λίγων ωρών ώστε να κάνουν φτερά όλα τα εναπομείναντα εισιτήρια για την αναμέτρηση του Ολυμπιακού κόντρα στη Ρεάλ Μαδρίτης το βράδυ της Τρίτης (5/12, 21:15) στο ΣΕΦ.
Η ερυθρόλευκη ΚΑΕ ανακοίνωσε sold out μια εβδομάδα πριν τον μεγάλο αγώνα στον οποίο μάλιστα θα κάνει το ντεμπούτο του ο Φίλιπ Πετρούσεφ που ανακοινώθηκε από τον Ολυμπιακό και βρίσκεται ήδη στην Ελλάδα ώστε να ενσωματωθεί στις προπονήσεις της νέας του ομάδας.
«Για μία ακόμη φορά ο κόσμος του Ολυμπιακού επιβεβαίωσε την τεράστια αγάπη του για την ομάδα, εξαντλώντας τα εισιτήρια της αναμέτρησης με την Ρεάλ Μαδρίτης, που θα διεξαχθεί σε μία εβδομάδα (05/12, 21.15) στο ΣΕΦ! Σας ευχαριστούμε από καρδιάς που δεν σταματάτε να κάνετε πράξη το #TogetherWeFight !
ΜΑΖΙ είμαστε πιο ΔΥΝΑΤΟΙ!», αναφέρει στην ανάρτησή της η ΚΑΕ Ολυμπιακός.
✊🏽 Για μία ακόμη φορά ο κόσμος του #OlympiacosBC επιβεβαίωσε την τεράστια αγάπη του για την ομάδα, εξαντλώντας τα εισιτήρια της αναμέτρησης με την Ρεάλ Μαδρίτης, που θα διεξαχθεί σε μία εβδομάδα (05/12, 21.15) στο ΣΕΦ! pic.twitter.com/tF6xiW8PIO
— OLYMPIACOS BC (@Olympiacos_BC) November 28, 2023