Οι Νάγκετς πήραν τη νίκη στην έδρα του Μαϊάμι με 95-108, έκαναν του 3-1 στη σειρά των των NBA Finals 2023 και πλέον βρίσκονται πολύ κοντά στο πρώτο πρωτάθλημα της ιστορίας τους.
Το παρών στο γήπεδο έδωσαν μάλιστα και σταρ του ποδοσφαίρου, με τους Βραζιλιάνους Νεϊμάρ και Βινίσιους, αλλά και τον Πολ Πογκμά να ταξιδεύουν στο Μαϊάμι για να παρακολουθήσουν το παιχνίδι.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Μάλιστα ο Νεϊμάρ είχε δώσει το παρών και στο Game 3 με τους Νάγκετς, όπου έκανε και σουτ με τον Μπάτλερ.
Neymar Jr. and Vinicius Jr. sit during the game between the Denver Nuggets and the Miami Heat during Game Four of the 2023 NBA Finals. pic.twitter.com/4NHRUmt7hd
— @21metgala (@21metgala) June 10, 2023