Κ21 Κροατία – Ελλάδα: Η εθνική Ελπίδων γύρισε από το 2-0 με δύο γκολ από Κωστούλα και Μπακούλα (vid)

Αν και βρέθηκε με 2-0 πίσω στο σκορ από την U21 της Κροατίας, η εθνική Ελπίδων πριν πάει στα αποδυτήρια κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με δύο γκολ που είχαν τη συμμετοχή τριών παιδιών από τη χρυσή γενιά του Ολυμπιακού.

Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Μουζακίτης εκτέλεσε κόρνερ που αξιοποίησε ο Κωστούλας για να κάνει με κεφαλιά το 2-1 ενώ στο 45+4′ ο Μπακούλας με υπέροχο τρόπο έκανε το 2-2.

BEST OF SPORTS VIDEOS

ΑΘΛΟΣ HEADLINES

Ρεάλ – Παναθηναϊκός: Η EuroLeague γνωστοποίησε τους διαιτητές του αγώνα

Ο Παναθηναϊκός θέλει να ξεπεράσει το σοκ της ήττας...

Σακίλ ΜακΚίσικ: Γεννημένος νικητής και πάντα έτοιμος να πέσει στην αρένα για τον Ολυμπιακό

Η τρομερή σχέση με τον Γιώργο Μπαρτζώκα, η συμφιλίωση με τον ρόλο του και η ωριμότητα εντός και εκτός παρκέ: ο Σακίλ ΜακΚίσικ ήταν, είναι και θα είναι πάντα εδώ για τον Ολυμπιακό του

Rule six: Γιατί δεν έχει καμία τύχη η ένσταση του Παναθηναϊκού

Όσοι γνωρίζουν καλά τον Εργκίν Αταμάν μπορούν να επιβεβαιώσουν...

Ο Παναθηναϊκός κατέθεσε ένσταση στο φινάλε του αγώνα με την Παρί

Ένσταση κατέθεσε ο Παναθηναϊκός με την ολοκλήρωση του αγώνα...

Παρί – Παναθηναϊκός 84-80: Η νεοφώτιστη έγραψε ιστορία κόντρα στους άψυχους Πράσινους

Μέσα σε τρομερή ατμόσφαιρα και με MVP τον εκπληκτικό Χίφι, οι Παριζιάνοι έριξαν στο καναβάτσο τον κάκιστο Παναθηναϊκό που βρέθηκε πίσω στο σκορ από το 4ο λεπτό και ουδέποτε κατάφερε να περάσει μπροστά