ΠΑΟΚ – Βικτόρια Πλζεν: Χάβελ και Βίντρα σόκαραν τον Δικέφαλο με 2 γκολ σε 8 λεπτά (vid)

Τον ΠΑΟΚ σόκαρε με δύο γκολ μέσα σε 8 λεπτά η Βικτόρια Πλζεν, η οποία πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων στην Τούμπα.

Αρχικά στο 31′, οι Τσέχοι βγήκαν στην επίθεση από τα αριστερά και μετά από σέντρα ο Αντού πήρε την κεφαλιά προς το δεύτερο δοκάρι, εκεί που ο Χάβελ ήταν ανενόχλητος και πλάσαρε για το 0-1.

Στο 39′ ο Βίντρα σκόραρε από κοντά μετά από ασταθή επέμβαση του Κοτάρσκι σε σουτ και έδωσε προβάδισμα δύο τερμάτων στην ομάδα του.

BEST OF SPORTS VIDEOS

ΑΘΛΟΣ HEADLINES

Αγωνία για Ορτέγκα: Αναγκαστική αλλαγή στο 11ο λεπτό του αγώνα του Ολυμπιακού στο Μάλμε

Αγωνία για την κατάσταση του Φρανσίσκο Ορτέγκα επικρατεί στο...

Μονακό – Παρί 80-86: Απίθανος Σορτς άλωσε το Πριγκιπάτο!

Ότι η Παρί δεν θα είναι σάκος του μποξ...

Παναθηναϊκός – Τσέλσι 1-4: Διασυρμός από τη δεύτερη ενδεκάδα των Λονδρέζων

Η Τσέλσι του Έντσο Μαρέσκα μπήκε στο ΟΑΚΑ με 11/11 αλλαγές σε σχέση με το ντέρμπι κόντρα στη Λίβερπουλ αλλά ακόμα κι έτσι κατάφερε να διασύρει τον τραγικό Παναθηναϊκό

Μπαρτζώκας: Ο Πετρούσεφ πίεζε για να πάει στον Ερυθρό Αστέρα – Παρακινδυνευμένο να αγωνιστεί ο Γκος

Ο προπονητής του Ολυμπιακού αναφέρθηκε στην πίεση που άσκησε ο Πετρούσεφ για να πάει στον Ερυθρό Αστέρα με καλύτερο ρόλο και αποκάλυψε πως είναι παρακινδυνευμένο να παίξει ο Γουίλιαμς-Γκος απέναντι στην Μπάγερν

Η ηγετική εμφάνιση του Λόβρεν στην OPAP Arena, ο ανεβασμένος Ότο και η ευρωπαϊκή νίκη ψυχολογίας που ψάχνει ο ΠΑΟΚ

Το ντέρμπι κόντρα στην ΑΕΚ άφησε πίσω του αρκετή ένταση αλλά και πράγματα στο αγωνιστικό κομμάτι που μπορεί να κρατήσει ο Ραζβάν Λουτσέσκου, ο οποίος περιμένει από τους παίκτες του να βγάλουν ευρωπαϊκή αντίδραση και να πανηγυρίσουν την πρώτη τους νίκη στη League Phase του Europa League

Ζαλγκίρις – Μακάμπι 78-63: Λιθουανικό πάρτι κόντρα στους ελλιπέστατους Ισραηλινούς

Την τρίτη διαδοχική νίκη της στη Euroleague πανηγύρισε η...

Παναθηναϊκός – Τσέλσι 1-4: Τα highlights από τη βαριά ήττα του τριφυλλιού

Το ΟΑΚΑ γέμισε από τον κόσμο του Παναθηναϊκού, ο...

Μάλμε – Ολυμπιακός: Τρομερή κούρσα του Ζέλσον, ο Ελ Κααμπί το 0-1 με υπέροχο τελείωμα (vid)

Ένα εκπληκτικό γκολ στη Σουηδία πέτυχε στο 30ό λεπτό...