Ο Ολυμπιακός επιστρέφει τις εγχώριες διοργανώσεις το απόγευμα της Δευτέρας (24/9 – 19:30) αντιμετωπίζοντας τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη στο πλαίσιο της τέταρτης αγωνιστικής της Super League.
Άπαντες στο ερυθρόλευκο στρατόπεδο προσβλέπουν στη διεύρυνση του νικηφόρου σερί που θα επιτρέψει στην ομάδα να παραμείνει ακλόνητη στην κορυφή της Super League
Ο Κώστας Τσιμίκας έστειλε το δικό του μήνυμα μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram. Δείτε τη σχετική φωτογραφία που ανάρτησε με το μήνυμα: «Συνεχίζουμε».