Γνωστή έγινε η αποστολή του Παναιτωλικού για την αυριανή (12/11, 17:30) αναμέτρηση με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα.
Ο Γιάννης Πετράκης δεν έχει στη διάθεση του τον Μπαλντασάρα που έχει ενοχλήσεις στους προσαγωγούς, αλλά και τον Βοΐλη που ταλαιπωρήθηκε από ίωση τις προηγούμενες ημέρες.
Καρέλης και Μπακάκης παραμένουν εκτός για τον Παναιτωλικό, ενώ από την αναμέτρηση θα απουσιάσει επίσης ο τιμωρημένος Χουάνπι.
Η αποστολή του Παναιτωλικού: Καπίνο, Μλάντεν, Οικονόμου, Μπελεβώνης, Χατζηθεοδωρίδης, Γκρατερόλ, Φρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Ντίας, Ξενιτίδης, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Σενγκέλια, Στεργιάκης, Πέρεθ, Μαυρίας, Τσιγγάρας, Πέδρο, Μαλής, Στάγιτς, Λιάβας