Σε νέο απεικονιστικό έλεγχο θα υποβληθεί ο Λούκας Μπογέ, από τον οποίο θα κριθεί το χρονικό διάστημα που θα λείψει ο Αργεντινός μεσοεπιθετικός.
Ο 22χρονος άσος συνέχισε και σήμερα ατομικό πρόγραμμα, αλλά τις προηγούμενες ημέρες έδειξε ότι προχωράει θετικά η αποθεραπεία του. Φυσικά τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμα και στις εξετάσεις που θα πραγματοποιήσει θα φανεί το αν θα συνεχίσει το ίδιο πρόγραμμα ή θα υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση, ώστε να γίνει αποκατάσταση του προβλήματος στους κοιλιακούς.
.