Καυτή ατμόσφαιρα αναμένεται να συναντήσουν ΑΕΚ, Μπάγερν Μονάχου και Μπενφίκα στην «Johan Cruyff Arena», καθώς οι φίλοι του «Αίαντα» έχουν εξαντλήσει όλα τα διαθέσιμα εισιτήρια για τρεις αναμετρήσεις.
Η ολλανδική ομάδα με ποστάρισμα της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ανακοίνωσε sold out και όπως καταλαβαίνεται η ατμόσφαιρα θα είναι εξαιρετική. Οι ΑΕΚ θυμίζουμε ότι είχε ζητήσει επιπλέον εισιτήρια για το παιχνίδι στο Άμστερνταμ, αλλά έλαβε αρνητική απάντηση.
#UCL = SOLD OUT! ??#ajaaek #ajaben #ajabay https://t.co/1c3U4rOZZb
— AFC Ajax (@AFCAjax) September 12, 2018