20.6 C

ΠΑΟΚ – Λέφσκι: Αποδοκιμασίες στο ημίχρονο, ο Δικέφαλος ισοφάρισε με γκολ-δώρο στο 56′ (vid)

Ο ΠΑΟΚ κυνηγάει ένα μικρό θαύμα για να ανατρέψει το εις βάρος του 3-0 μετά και το πρώτο 30λεπτο της ρεβάνς στην Τούμπα, στο οποίο η Λέφσκι σκόραρε με «ευγενική χορηγία» του Λευτέρη Λύρατζη για το 0-1.

Μάλιστα, με το τέλος του πρώτου ημιχρόνου η Τούμπα γκρίνιαξε έντονα για την εικόνα της ομάδας του που βρίσκεται στο χάσμα ενός ιστορικού κάζου – αποκλεισμού αποδοκιμάζοντας άπαντες!

Πάντως, ο Δικέφαλος του Βορρά έχει ακόμα σφυγμό ελέω ενός δώρου αυτή τη φορά από την άμυνα των Βούλγαρων που έδωσε έτοιμο γκολ στον Ντάντας για το 1-1. Πλέον οι Ασπρόμαυροι χρειάζονται δύο γκολ για να στείλουν το παιχνίδι στην παράταση.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ 1-1 ΤΟΥ ΝΤΑΝΤΑΣ