Το ρεπορτάζ του FWS.GR με την υπογραφή του Σταμάτη Βούλγαρη που έκανε λόγο για το τέλος των κιτρινόμαυρων μεταγραφών, δημιούργησε πολύ μεγάλη αναστάτωση στον κόσμο της ΑΕΚ. Οι οπαδοί της Ένωσης είναι έξαλλοι από τις κινήσεις… που δεν έγιναν στο φινάλε της μεταγραφικής περιόδου και με το μυαλό στα δεκάδες εκατομμύρια του Τσάμπιονς Λιγκ που θα εισπράξει η ΠΑΕ «στόλισαν» κανονικότατα τη διοίκηση στον επίσημο λογαριασμό της στο facebook.
Προς τιμήν τους βεβαίως, οι άνθρωποι της ΑΕΚ δεν έχουν λογοκρίνει την οργή των οπαδών τους, η οποία ξεχειλίζει.
Απομακρύνετε τα μικρά παιδιά από την οθόνη!