Το ντέρμπι της 24ης αγωνιστικής της Super League ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και την ΑΕΚ ξεχωρίζει από της σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.
Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας:
ΚΑΝΑΛΙ
|
ΩΡΑ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
---|---|---|---|---|
13:30
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΑ
|
||
14:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΛΕΣΤΕΡ – ΑΡΣΕΝΑΛ
|
||
14:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ – ΦΟΥΛΑΜ
|
||
14:00
|
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ
|
ΓΟΥΙΚΟΜ – ΝΟΡΙΤΣ
|
||
14:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ – ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
|
||
14:30
|
Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ – ΦΟΡΤ. ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
|
||
14:30
|
Α ΒΕΛΓΙΟΥ
|
ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ – ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΞΑΝΘΗ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΞΑΝΘΗ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
|
||
15:00
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
|
||
15:00
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΘΕΛΤΑ – ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
|
||
15:30
|
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
|
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ – ΑΓΙΑΞ
|
||
16:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΤΟΤΕΝΑΜ – ΜΠΕΡΝΛΙ
|
||
16:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΙΝΤΕΡ – ΤΖΕΝΟΑ
|
||
16:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
|
||
16:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΚΡΟΤΟΝΕ – ΚΑΛΙΑΡΙ
|
||
16:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΜΑΪΝΤΣ – ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
|
||
17:15
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
|
||
17:15
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΛΑΜΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
|
||
17:15
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΚΑΝΤΙΘ – ΜΠΕΤΙΣ
|
||
17:45
|
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
|
ΑΛΚΜΑΑΡ – ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
|
||
18:30
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΤΣΕΛΣΙ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
|
||
19:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΝΑΠΟΛΙ – ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
|
||
19:00
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
|
||
19:15
|
Α ΒΕΛΓΙΟΥ
|
ΓΑΝΔΗ – ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
|
||
19:30
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΚ
|
||
19:30
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΓΡΑΝΑΔΑ – ΕΛΤΣΕ
|
||
21:15
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ. – ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
|
||
21:45
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΡΟΜΑ – ΜΙΛΑΝ
|
||
22:00
|
Α ΓΑΛΛΙΑΣ
|
ΜΑΡΣΕΪΓ – ΛΥΩΝ
|
||
22:00
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
|
||
22:00
|
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
|
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ – ΜΠΡΑΓΚΑ
|
||
14:00
|
VTB
|
ΧΙΜΚΙ – ΖΙΕΛΟΝΑ ΓΚΟΡΑ
|
||
17:00
|
BASKET LEAGUE
|
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΟΚ
|
||
17:00
|
BASKET LEAGUE
|
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ
|
||
18:00
|
LEGA A
|
ΜΙΛΑΝΟ – ΦΟΡΤΙΤΟΥΝΤΟ ΜΠΟΛΟΝΙΑ
|
||
19:00
|
BSL
|
ΝΤΑΡΟΥΣΑΦΑΚΑ – ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
|
||
19:30
|
ACB
|
ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
|
||
20:00
|
BASKET LEAGUE
|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ
|
||
22:30
|
NBA
|
ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ – Λ.Α. ΚΛΙΠΕΡΣ
|
||
3:00
|
NBA
|
Λ.Α. ΛΕΊΚΕΡΣ – Γ.Σ. ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ
|
||
17:00
|
ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ
|
ΜΕΛΣΟΥΝΓΚΕΝ – ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ
|