Το ντέρμπι της 23ης αγωνιστικής της Super League ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Άρη ξεχωρίζει στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.
Δείτε αναλυτικά τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:
ΚΑΝΑΛΙ
|
ΩΡΑ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
---|---|---|---|---|
13:15
|
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
|
ΤΒΕΝΤΕ – ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
|
||
13:30
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΠΑΡΜΑ – ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
|
||
14:00
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΧΑΝΙΑ
|
||
14:00
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΧΑΝΙΑ
|
||
14:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ – ΤΟΤΕΝΑΜ
|
||
14:30
|
Α ΒΕΛΓΙΟΥ
|
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ – ΚΟΡΤΡΑΪΚ
|
||
14:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
|
||
14:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΦΟΡ. ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ – ΑΝΝΟΒΕΡΟ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΞΑΝΘΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
|
||
15:00
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΠΑΟΚ – ΛΑΜΙΑ
|
||
15:00
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΒΟΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
|
||
15:00
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΚΑΝΤΙΘ
|
||
16:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΜΙΛΑΝ – ΙΝΤΕΡ
|
||
16:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ – ΛΕΣΤΕΡ
|
||
16:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΧΕΡΤΑ – ΛΕΙΨΙΑ
|
||
17:00
|
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
|
ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ – ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ
|
||
17:15
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΦΗ
|
||
17:15
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΑΛΑΒΕΣ
|
||
17:45
|
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
|
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ – ΦΙΤΕΣΕ
|
||
18:30
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΑΡΣΕΝΑΛ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
|
||
19:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΑΤΑΛΑΝΤΑ – ΝΑΠΟΛΙ
|
||
19:00
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ – ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
|
||
19:30
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
|
||
19:30
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΟΥΕΣΚΑ – ΓΡΑΝΑΔΑ
|
||
20:00
|
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
|
ΜΠΡΑΓΚΑ – ΤΟΝΤΕΛΑ
|
||
21:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ. – ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
|
||
21:00
|
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
|
ΑΓΙΑΞ – ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ
|
||
21:45
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ – ΡΟΜΑ
|
||
21:45
|
Α ΒΕΛΓΙΟΥ
|
ΑΝΤΒΕΡΠ – ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
|
||
22:00
|
Α ΓΑΛΛΙΑΣ
|
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ – ΜΟΝΑΚΟ
|
||
22:00
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΜΠΙΛΜΠΑΟ – ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
|
||
22:15
|
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
|
ΦΑΡΕΝΣΕ – ΜΠΕΝΦΙΚΑ
|
||
14:30
|
ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ
|
ΦΟΥΣΕ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ – ΡΑΪΝ ΝΕΚΑΡ
|
||
18:00
|
EUROPEAN CUP – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16, 2ο ΜΑΤΣ
|
ΑΕΚ – CSM ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
|
||
20:00
|
VOLLEY LEAGUE
|
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
||
22:30
|
NBA
|
ΝΙΟΥ ΟΡΛΕΑΝΣ ΠΕΛΙΚΑΝΣ – ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ
|
||
3:00
|
NBA
|
Λ.Α. ΚΛΙΠΕΡΣ – ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ ΝΕΤΣ
|