Ο τερματοφύλακας του Απόλλωνα Σμύρνης στο 38ο λεπτό της αναμέτρησης στη Ριζούπολη με τον Ολυμπιακό, θέλοντας να δώσει γρήγορα συνέχεια στο ματς, «έστειλε» την μπάλα στο πρόσωπο του Σιδηρόπουλου, προκαλώντας στον ρέφερι μία μικρή ζαλάδα.
Ο τερματοφύλακας του Απόλλωνα Σμύρνης στο 38ο λεπτό της αναμέτρησης στη Ριζούπολη με τον Ολυμπιακό, θέλοντας να δώσει γρήγορα συνέχεια στο ματς, «έστειλε» την μπάλα στο πρόσωπο του Σιδηρόπουλου, προκαλώντας στον ρέφερι μία μικρή ζαλάδα.
ΑΘΛΟΣ | Athlosnews.gr © 2022 ALL RIGHTS RESERVED
Όροι Χρήσης