Ο Ολυμπιακός επικράτησε με 4-1 του Άρη στο «Γ. Καραϊσκάκης» και γιόρτασε με τον καλύτερο τρόπο τα 94α γενέθλια του συλλόγου.
Ο Κριστιάν Καρεμπέ εξέφρασε την ικανοποίησή του μετά από την εμφάνιση και το αποτέλεσμα της ομάδας του Πέδρο Μαρτίνς και έστειλε παράλληλα το μήνυμα του για τα γενέθλια του συλλόγου, αναφέροντας: «Ήμασταν ενωμένοι για τη νίκη για να γιορτάσουμε τα 94α γενέθλια! Σας ευχαριστούμε όλους!».
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
United for a victory to celebrate our 94 years anniversary!!! Thanks to everyone!!!