Ο Θανάσης Ανδρούτσος μετά το ματς του Ολυμπιακού με τον Άρη έκανε μία πολύ όμορφη κίνηση. Συγκεκριμένα πήγε στο σημείο, που ήταν οπαδοί των «ερυθρολεύκων» με κινητικά προβλήματα, και έδωσε τη φανέλα του σε ένα εξ αυτών.
Μία εξίσου ωραία σκηνή πρόσφερε και ο Μεριά, που αρχικά έδωσε τη φανέλα του σε έναν πιτσιρίκι στην κερκίδα και στη συνέχεια τράβηξε selfie με όλα τα παιδιά που ήταν εκεί.
Δείτε τις φωτογραφίες:
![](https://athlosnews.gr/wp-content/uploads/2019/03/4741358-1024x802.jpg)