Ο Ολυμπιακός θα γιορτάσει τα 94α γενέθλιά του στον αγώνα της Κυριακής (10/3) με τον Άρη στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης», στο παιχνίδι της 24ης αγωνιστικής.
Έτσι, η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ έχει μπει ήδη στο κλίμα γενεθλίων και ανήρτησε στο Instagram του συλλόγου μία φωτογραφία με το γήπεδο της ομάδας, γράφοντας χαρακτηριστικά: «Θυμάμαι ακόμα ήμουν παιδάκι… Όταν πλησιάζει η Κυριακή και ετοιμάζεσαι να γιορτάσεις τα 94α σου γενέθλια, στο “σπίτι” σου!».
Δείτε την ανάρτηση της ΠΑΕ Ολυμπιακός: