ΑΕΚ: «Η μπάλα σταματά στο χέρι του Μιγκέλ Λουίς και πάλι διαιτητής και VAR δεν βλέπουν παράβαση»

Νέα τοποθέτηση της ΑΕΚ στα social media, με την Ένωση να διαμαρτύρεται για ακόμη μία φάση στην αναμέτρηση με τον Παναιτωλικό όπου ηττήθηκε με 1-0.

Μετά τα παράπονα για πέναλτι πάνω στον Περέιρα στο πρώτο μέρος του αγώνα, η ΑΕΚ φωνάζει και για τη φάση του 93ου λεπτού, αναφέροντας πως υπάρχει χέρι του Μιγκέλ Λουίς μετά από γύρισμα του Χατζισαφί και ότι διαιτητής και VAR δεν βλέπουν παράβαση.

Η ΦΑΣΗ

Η τοποθέτηση της ΑΕΚ:

«Σέντρα του Χατζισαφί από αριστερά, η μπάλα σταματά στο χέρι του Μιγκέλ Λουίς και πάλι διαιτητής και VAR δεν βλέπουν παράβαση».

BEST OF SPORTS VIDEOS

ΑΘΛΟΣ HEADLINES

Ρεάλ – Βιγιαρεάλ 2-0: Έβγαλε αντίδραση και έπιασε την Μπαρτσελόνα στην κορυφή, αγωνία για τον Καρβαχάλ

Με κυνισμό και αξιοθαύμαστη αποτελεσματικότητα η Ρεάλ Μαδρίτης επικράτησε...

Άρης – Λαμία 2-0: Οι Κίτρινοι πάτησαν κορυφή με ασταμάτητο Μορόν

Οι Θεσσαλονικείς πιστοποίησαν την εξαιρετική περίοδο που διανύουν με τρίτη σερί νίκη στο πρωτάθλημα και άλμα στην κορυφή της κατάταξης - Δύο υπέροχα γκολ από τον Λορέν Μορόν που συνεχίζει... καυτός από πέρυσι

Παναιτωλικός – ΑΕΚ 1-0: Τρικυμία στο Αγρίνιο για την Ένωση, τα Καναρίνια την κέρδισαν μετά από έξι χρόνια (vid)

Ο εξαιρετικός Παναιτωλικός του Πετράκη έριξε στο καναβάτσο την ομάδα του Αλμέιδα και την προσγείωσε απότομα για την πρώτη της ήττα στη σεζόν στο πρωτάθλημα χάρη στο υπέροχο τέρμα του Μιγκέλ Λουίς

Ατρόμητος – Βόλος 1-2: Με ανατροπή… εξπρές η πρώτη νίκη στην εποχή Πουρσαϊτίδη

Σε ένα παιχνίδι με λίγες φάσεις, αρκετή ένταση και...

Ολυμπιακός – Αθηναϊκός 84-71: Διαστημική Χέμπε έβαλε 38 πόντους για την ανατροπή και τη μεγάλη νίκη στην πρεμιέρα

Ο Αθηναϊκός έβαλε δύσκολα στον Ολυμπιακό, όμως οι πρωταθλήτριες Ελλάδας με τη συγκλονιστική Χέμπε να σημειώνει 38 πόντους, επέστρεψαν από το -15 και πήραν τη νίκη απέναντι στη δύσκολη ομάδα του Βύρωνα στο ΣΕΦ