#90 D
Dénes Dibusz
ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ16/11/1990
ΥΨΟΣ1,88 m
ΠΟΔΙΔεξί
Δείτε στατιστικά, συμμετοχές, αγώνες και διαθέσιμα στοιχεία για Dénes Dibusz στο ΑΘΛΟΣ Match Center.
ΑΓΩΝΕΣ44
ΛΕΠΤΑ3,963
ΓΚΟΛ0
ΑΣΙΣΤ1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ6,36
● ΠΡΟΦΙΛ
- Ημερομηνία γέννησης
- 16/11/1990
- Τόπος γέννησης
- Pécs
- Εθνικότητα
- Hungary
- Ύψος
- 1,88 m
- Πόδι
- Δεξί
- Θέση
- Τερματοφύλακας
- Ομάδα
- Ferencvárosi TC
- Στην ομάδα από
- 02/12/2014
- Συμβόλαιο έως
- 30/06/2027
- Τελευταία ανανέωση
- 31/07/2015
- Τελευταία αξία
- €1,8 εκ.
▥ ΑΝΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
| ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | ΛΕΠ. | ΓΚ. | ΑΣ. | ΚΙΤ. | ΚΟΚ. | RATING |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nemzeti Bajnokság |
Ferencvárosi TC | 27 | 2430 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
UEFA Europa League |
Ferencvárosi TC | 7 | 573 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
Magyar Kupa |
Ferencvárosi TC | 4 | 390 | 0 | 1 | 0 | 0 | – |
UEFA Champions League Qualifying |
Ferencvárosi TC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
UEFA Europa League Qualifying |
Ferencvárosi TC | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
◷ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
8 τελευταίες καταγεγραμμένες εμφανίσεις
05/08/2026
UEFA Europa League
Gornik Zabrze
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
30/07/2026
UEFA Europa League
FC Twente
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
23/07/2026
UEFA Europa League
FC Twente
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
16/07/2026
UEFA Europa League
Vojvodina
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
09/07/2026
UEFA Europa League
Vojvodina
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
27/11/2025
UEFA Europa League
Fenerbahce
–
90′
⚽ 0 · ↗ 0
06/11/2025
UEFA Europa League
Ludogorets Razgrad
–
90′
⚽ 0 · ↗ 0
23/10/2025
UEFA Europa League
RB Salzburg
–
90′
⚽ 0 · ↗ 0
UEFA Europa League
Gornik Zabrze
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
30/07/2026
UEFA Europa League
FC Twente
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
23/07/2026
UEFA Europa League
FC Twente
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
16/07/2026
UEFA Europa League
Vojvodina
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
09/07/2026
UEFA Europa League
Vojvodina
–
–
⚽ 0 · ↗ 0
27/11/2025
UEFA Europa League
Fenerbahce
–
90′
⚽ 0 · ↗ 0
06/11/2025
UEFA Europa League
Ludogorets Razgrad
–
90′
⚽ 0 · ↗ 0
23/10/2025
UEFA Europa League
RB Salzburg
–
90′
⚽ 0 · ↗ 0
↔ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ & ΑΞΙΑ
€1,8 εκ.12/02/2014Pécsi MFC→Ferencvárostransfer · €65.00K
30/06/2010Barcs→Pécsi MFCend of loan
27/07/2009Pécsi MFC→Barcsloan
01/07/2008Pécsi MFC U19→Pécsi MFCtransfer
01/07/2007Pécsi MFC U17→Pécsi MFC U19transfer
01/07/2005Pécsi MFC Yth.→Pécsi MFC U17transfer
29/07/2003PEAC Jgd→Pécsi MFC Yth.transfer
02/11/201112/08/2025
▥ ΚΑΡΙΕΡΑ
ανά σεζόν, ομάδα και διοργάνωση| ΣΕΖΟΝ | ΟΜΑΔΑ | ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ | ΑΓ. | ΛΕΠ. | ΓΚ. | ΑΣ. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | Ferencvárosi TC | UEFA Europa League Qualifying | 8 | 720 | 0 | 0 |
| 2026/27 | Ferencvárosi TC | Nemzeti Bajnokság | 3 | 270 | 0 | 0 |
| 2025/26 | Ferencvárosi TC | Nemzeti Bajnokság | 20 | 1800 | 0 | 0 |
| 2025/26 | Ferencvárosi TC | UEFA Champions League Qualifying | 6 | 540 | 0 | 0 |
| 2025/26 | Ferencvárosi TC | UEFA Europa League | 5 | 450 | 0 | 0 |
| 2025/26 | Ferencvárosi TC | Magyar Kupa | 3 | 330 | 0 | 0 |
| 2024/25 | Ferencvárosi TC | Nemzeti Bajnokság | 27 | 2430 | 0 | 0 |
| 2024/25 | Ferencvárosi TC | UEFA Europa League | 7 | 573 | 0 | 0 |
| 2024/25 | Ferencvárosi TC | Magyar Kupa | 4 | 390 | 0 | 1 |
| 2024/25 | Ferencvárosi TC | UEFA Champions League Qualifying | 4 | 360 | 0 | 0 |
| 2024/25 | Ferencvárosi TC | UEFA Europa League Qualifying | 2 | 210 | 0 | 0 |
| 2023/24 | Ferencvárosi TC | Nemzeti Bajnokság | 29 | 2610 | 0 | 0 |
| 2023/24 | Ferencvárosi TC | UEFA Conference League | 8 | 720 | 0 | 0 |
| 2023/24 | Ferencvárosi TC | UEFA Conference League Qualifying | 5 | 450 | 0 | 0 |
| 2023/24 | Ferencvárosi TC | UEFA Champions League Qualifying | 2 | 180 | 0 | 0 |
| 2023/24 | Ferencvárosi TC | Magyar Kupa | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/23 | Ferencvárosi TC | Nemzeti Bajnokság | 29 | 2610 | 0 | 0 |
| 2022/23 | Ferencvárosi TC | UEFA Europa League | 8 | 720 | 0 | 0 |
| 2022/23 | Ferencvárosi TC | UEFA Champions League Qualifying | 6 | 540 | 0 | 0 |
| 2022/23 | Ferencvárosi TC | UEFA Europa League Qualifying | 1 | 90 | 0 | 0 |
| 2022/23 | Ferencvárosi TC | Magyar Kupa | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/22 | Ferencvárosi TC | Nemzeti Bajnokság | 26 | 2340 | 0 | 0 |
| 2021/22 | Ferencvárosi TC | UEFA Champions League Qualifying | 8 | 720 | 0 | 0 |
| 2021/22 | Ferencvárosi TC | UEFA Europa League | 5 | 450 | 0 | 0 |
| 2021/22 | Ferencvárosi TC | Magyar Kupa | 3 | 270 | 0 | 0 |
| 2020/21 | Ferencvárosi TC | Nemzeti Bajnokság | 28 | 2520 | 0 | 0 |
| 2020/21 | Ferencvárosi TC | UEFA Champions League | 6 | 540 | 0 | 0 |
| 2020/21 | Ferencvárosi TC | UEFA Champions League Qualifying | 5 | 450 | 0 | 0 |
| 2020/21 | Ferencvárosi TC | Magyar Kupa | 1 | 90 | 0 | 0 |
| 2019/20 | Ferencvárosi TC | Nemzeti Bajnokság | 26 | 2340 | 0 | 0 |
+ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ
Unknown06/10/2025 – 20/10/20252 αγώνες εκτός
Hip injury23/01/2025 – 01/03/20259 αγώνες εκτός
↗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΑ
Δεδομένα Highlightly · αποθήκευση και παρουσίαση από το ΑΘΛΟΣ Match Center.
