Σάντερλαντ – Λιντς: Ο Μελιέ έκανε την γκάφα της χρονιάς στο 97′ και η ομάδα του έχασε τη νίκη μέσα από τα χέρια της (vid)

Αρνητικός πρωταγωνιστής στην αναμέτρηση της Λιντς απέναντι στη Σάντερλαντ έγινε ο Ιβάν Μελιέ στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων με αποτέλεσμα η ομάδα του να δεχθεί το γκολ της ισοφάρισης για το τελικό 2-2.

Ο τερματοφύλακας της Λιντς έχασε την μπάλα μέσα από τα χέρια του με το γκολ να χρεώνεται ως αυτογκόλ στον Φίρπο και τους φιλοξενούμενους να μην μπορούν να πιστέψουν ότι δέχθηκαν ένα τέτοιο φθηνό τέρμα!

BEST OF SPORTS VIDEOS

ΑΘΛΟΣ HEADLINES

Γουίλμπεκιν: Σας ευχαριστώ για τις ευχές και τις προσευχές, θα επιστρέψω πιο δυνατός

Οι φόβοι που εκφράστηκαν για σοβαρό τραυματισμό του Σκότι...

Ολυμπιακός – Αθηναϊκός 84-71: Διαστημική Χέμπε έβαλε 38 πόντους για την ανατροπή και τη μεγάλη νίκη στην πρεμιέρα

Ο Αθηναϊκός έβαλε δύσκολα στον Ολυμπιακό, όμως οι πρωταθλήτριες Ελλάδας με τη συγκλονιστική Χέμπε να σημειώνει 38 πόντους, επέστρεψαν από το -15 και πήραν τη νίκη απέναντι στη δύσκολη ομάδα του Βύρωνα στο ΣΕΦ

Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ 0-1: Ασταμάτητοι οι Κόκκινοι, βασικός ο Τσιμίκας στη νέα νίκη των πρωτοπόρων

Ο... καλπασμός της πρωτοπόρου Λίβερπουλ συνεχίστηκε για ακόμα μια...

ΠΑΟΚ: Με Παβλένκα και Γκόμεζ στη Λιβαδειά

Χωρίς τον τραυματία Μπράντον Τόμας και τον τιμωρημένο Μπάμπα,...

Χωρίς Γουίλιαν η αποστολή του Ολυμπιακού για το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό

Ο Βραζιλιάνος χάνει το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό, με τον Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ να μην τον συμπεριλαμβάνει στην 21μελή αποστολή του Ολυμπιακού

Ο Ολυμπιακός έδωσε το σύνθημα για γεμάτο ΣΕΦ και νίκη επί της Ζαλγκίρις

Η ήττα από τη Φενέρμπαχτσε στην Κωνσταντινούπολη δεν πτοεί...

Η απουσία του κομβικού Τσικίνιο στο ντέρμπι και ο πολύτιμος ρόλος του Πορτογάλου στον Ολυμπιακό

Η απουσία του «αναντικατάστατου» Τσικίνιο ανοίγει μια θέση στην ενδεκάδα ενόψει του ντέρμπι αιωνίων, με τον Πορτογάλο να συνιστά μια μεγάλη απώλεια λόγω του ιδιαίτερου ρόλου του στην ενδεκάδα του Ολυμπιακού υπό τις οδηγίες του Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ