13.7 C
Athens

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (6/02): Τα φώτα σε Τούμπα, Νίκαια και… Βαρκελώνη

Με πολύ ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις και ντέρμπι σε Ελλάδα και Ευρώπη συνεχίζεται σήμερα (6/02) Κυριακή η δράση σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ, με το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα να τα έχει όλα!

Ντέρμπι στην Τούμπα ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκό, τη δύσκολη έξοδο του Ολυμπιακού στη Νίκαια και το μεγάλο ματς της Μπαρτσελόνα με την Ατλέτικο στο Καμπ Νου για τη La Liga. Για κοπιάστε…

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα Κυριακή:

09:00 Eurosport 1 Skiathlon Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30 Eurosport 1 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:45 Eurosport 1 Αγώνες πατινάζ ταχύτητας 5 χλμ. Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι HS106 Τελικός Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD Race of Champions Αγώνας

13:15 Novasports 5HD Φέγενορντ – Σπάρτα Ρότερνταμ Eredivisie

13:30 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Moguls Τελικός Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:30 ΕΡΤ Sports 1 Ελεύθερο Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Κάλιαρι Serie A

14:00 Novasports Prime Λοριάν – Λανς Ligue 1

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λίβερπουλ – Κάρντιφ Σίτι Emirates FA Cup

14:30 Novasports 6HD Κλαμπ Μπριζ – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 4HD Ντάρμσταντ – Αμβούργο Bundesliga 2

14:45 ΕΡΤ3 Χανιά – Καλλιθέα Greek Super League 2

15:00 Eurosport 1 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:00 ΕΡΤ Sports 3 Πανερυθραϊκός – Ψυχικό Α2 Μπάσκετ

15:00 Novasports 1HD Βαλένθια – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης Super League

15:10 Eurosport 2 Λουτζ μονό Run 04 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:10 ΕΡΤ Sports 1 Ελβετία – ΗΠΑ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάδεργουελ – Σέλτικ Scottish Premiership

16:00 ΕΡΤ Sports 4 Final 4 Κυπέλλου Γυναικών Χάντμπολ

16:00 ΕΡΤ2 Ελβετία – ΗΠΑ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βενέτσια – Νάπολι Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σαμπντόρια – Σασουόλο Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπολόνια – Έμπολι Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Αλεξάντερ Μπούμπλικ Open Sud de France

16:30 Novasports Prime Ντόρτμουντ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 Eurosport 2 Pro Series Γύρος της Βαλένθια 5ο Ετάπ Ποδηλασία

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Καλαμάτα – Κηφισιά Super League 2

17:00 ΕΡΤ3 Λάρισα – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

17:15 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ιωνικός – Ολυμπιακός Super League

17:45 Novasports 5HD Άγιαξ – Χεράκλες Eredivisie

18:00 Novasports 2HD Ρεν – Μπρεστ Ligue 1

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Νότιγκχαμ Φόρεστ – Λέστερ Emirates FA Cup

18:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρέιντζερς – Χαρτς Scottish Premiership

18:30 Novasports 4HD Φορτιτούντο Μπολόνια – Μπρέσια Lega Basket Serie A

18:30 Novasports 3HD Βόλφσμπουργκ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουντινέζε – Τορίνο Serie A

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Γαλατάσαραϊ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 6HD Άντερλεχτ – Έουπεν Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Μπέτις – Βιγιαρεάλ La Liga

19:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια ACB Liga Endesa

20:00 ΕΡΤ3 Ξάνθη – Αναγέννηση Καρδίτσας Greek Super League 2

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αρούκα – Πόρτο Liga Portugal

21:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

21:45 Novasports 2HD Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Ελλάς Βερόνα Serie A

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Γρανάδα La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Φαμαλικάο Liga Portugal

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σικάγο Μπουλς – Φιλαδέλφεια 76ερς NBA