22.7 C

Το Ντεν Χάαγκ-Άρης μετατράπηκε σε… αγώνα πάλης! (pics)

Η φιλική αναμέτρηση ανάμεσα στον Άρη και την Ντεν Χάαγκ αποδεικνύεται πως δεν είναι τόσο... φιλική

Σε εξέλιξη βρίσκεται η φιλική αναμέτρηση του Άρη στην Ολλανδία με αντίπαλο την Ντεν Χάαγκ (οι Θεσσαλονικείς προηγούνται με 1-0 στο δεύτερο ημίχρονο).

Αξιοσημείωτο γεγονός στο παιχνίδι μέχρι στιγμής είναι η στιγμή του 40ου λεπτού, όταν έγινε ένα σκληρό φάουλ του Ίμερς στον Βαλεριάνο και οι ποδοσφαιριστές των δυο ομάδων συνεπλάκησαν μεταξύ τους! Ο διαιτητής της αναμέτρησης σφύριξε πρόωρα τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου και απείλησε τις δυο ομάδες πως αν συνεχιστεί ο καβγάς μεταξύ των ποδοσφαιριστών το παιχνίδι θα διακοπεί οριστικά!

Κάτι τέτοιο όπως φαίνεται δε συνέβη, τουλάχιστον μέχρι αυτή την ώρα, καθώς αυτή τη στιγμή παίζεται το δεύτερο μέρος…

Οι σχετικές φωτογραφίες από τη διαμάχη μεταξύ των ποδοσφαιριστών των δυο ομάδων: